Tezcanlar Süt ve Süt Ürünleri - KURUMSAL

KURUMSAL

 • Hakkında

  Tezcanlar 1944 yılında Tekirdağ/Ergene, Velimeşe mahallesinde kurulmuş ve üretime başlamıştır.

  Tezcanlar Süt Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.ş Türkiye’de süt ve süt ürünlerinin öncü kuruluşlarından olup; ustalığı ve geleneği bir arada yaşatmayı hedeflemiştir.

  Firmamızın kuruluşundan günümüze ‘Lezzet ve Sağlık’ sloganımız ile son teknoloji hijyenik koşullarda dikkate alınarak 480 ton/gün süt işleme kapasitesi ile İstanbul ve Trakya bölgesinde güvenilir dağıtım ağı ile hizmet vermektedir.

  MİSYON

  Çiftlikten taze ve sağlıklı sütün üretim noktamızdan sofralara kadar ki süreçte, sütün içerik özelliklerinin bozulmadan, güvenilir taşınması ve depolanmasını sağlayarak hijyenik lezzetli ve sağlıklı süt ürünleri sunmak

  VİZYON

  Süt sektöründe güvenilir, hijyenik ve çevre dostu olarak en sevilen lider marka olmak.

  ÖNCELİĞİMİZ

  Süt ve süt ürünlerinin işlem gördüğü modern  tesislerimizde çiftçimizden aldığımız taze sütlerimizi modern tesislerimizde işlerken hijyen ve temiz esaslarını geliştirmek ve uygulamak.

  Tezcanlar ailesi çalışanlarının gerekli tüm eğitimlerini sağlayarak firma olarak üzerimize düşen tüm mevzuat ve yasalara uymak.

  İş sağlığı ve güvenliğine azami özen gösterirken, doğaya verilen zararı azaltmak amacı ile sosyal evreyi geliştirmek önceliklerimizdendir. Her zaman müşteri ilişkilerini ve müşteri memnuniyet ön planda tutmak kalite politikamızdır.

 •  
 •